Najnowsze oferty pracy

  • Metrolog

    ManpowerGroup   Bieruń    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    6 dni
    Zadania: Obsługa, kalibracja, tworzenie programów i strategii pomiarowych do maszyny współrzędnościowej, skanera optycznego; Wykonywanie pomiarów przy wykorzystaniu środków kontrolno-pomiarowych; Prowadzenie analizy wyników pomiarów; Wykonywanie pomiarów wyrobów do celów zatwierdzania...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Metrolog Poznań
Inżynier Jakości / Metrolog

DIF Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4047 dni temu

Ogłoszenie numer: 305544, z dnia 2013-08-29

Firma z kapitałem zagranicznym, poddostawca przemysłu motoryzacyjnego, produkujący metalowe części do systemów bezpieczeństwa pasażera, poszukuje do pracy w fabryce w Poznaniu:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • zarządzanie sprzętem pomiarowym – około 600 narzędzi pomiarowych (suwmiarki, mikrometry, sprawdziany itp.)
  • pisanie programów na maszynę współrzędnościową
  • szkolenia z zakresu metodologii pomiarów dla pracowników
  • opracowanie sposobu pomiaru na podstawie rysunku technicznego
  • projektowanie prostych sprawdzianów na potrzeby produkcji
  • walidacja sprzętu pomiarowego przy wykorzystaniu metody MSA
  • współpraca w zakresie przygotowania dokumentacji związanej z procesem zatwierdzania  wyrobów do produkcji seryjnej (PPAP/ Proces APQP)
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne mile widziane
  • minimum 1 rok doświadczenia w dziale jakości
  • wiedza z zakresu zagadnień pomiaru długości, kąta, położeń
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi i programowania współrzędnościowych maszyn pomiarowych
  • umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole projektowym
  • znajomość norm oraz narzędzi związanych z jakością (ISO 9000, ISO/TS 16949, ISO 17025, ISO 1101, PPAP,  MSA, itp.), mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • możliwość doskonalenia zawodowego