Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Inżynier Jakości Dostaw

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Łódź
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 36987, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest nowopowstający zakład należący do międzynarodowego koncernu, dla którego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: IJD/1810/07P

Opis stanowiska

- obsługa procesu reklamacyjnego oraz uzgadnianie z dostawcami działań korygujących na wystawione reklamacje, - przeprowadzanie audytów dostawców (firmy zagraniczne), - kontrola dostaw i dostawców zgodnie z procedurami Systemu Zarządzania Jakością, - współpraca z dostawcami, - współpraca z wewnętrznym działem kontroli jakości.

Wymagania

-doświadczenie w pracy w dziale jakości na podobnym stanowisku; - doświadczenie w kontakcie w dostawcami lub klientami - wiedza techniczna - dobra znajomość języka angielskiego - certyfikat audytora wewnętrznego 9001 będzie dodatkowym atutem - znajomość narzędzi jakościowych - dyspozycyjność do podróży służbowych.

Oferujemy

- niepowtarzalną szansę aktywnego uczestnictwa w budowaniu nowej organizacji - szkolenia w kraju i zagranicą; - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - możliwość rozwoju zawodowego i awansu; - atrakcyjne wynagrodzenie.