Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier Jakości Dostaw

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
6312 dni temu

Ogłoszenie numer: 31499, z dnia 2007-07-10

Nasz klient – międzynarodowy koncern z branży automotive, niekwestionowany lider w swojej branży zaprasza do współpracy najlepszych młodych pracowników! Jesteś kreatywny, chcesz się rozwijać i zrobić karierę w międzynarodowym koncernie? My doceniamy potencjał. Dajemy szansę najlepszym rozwoju i awansu, uczestniczenia w tworzeniu w dalszej rozbudowie firmy.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska

Nr Ref.: SQAD/2606/07

Opis stanowiska

- Monitorowanie wyników jakościowych dostawców; - Przeprowadzanie auditów u dostawców; - Kontrola dostaw i dostawców wynikająca z procedur TQM; - Nadzorowanie dostaw zgodnie z obowiązującymi procedurami; - Nadzór nad pracą podległych inspektorów jakości; - Obsługa procesu reklamacyjnego do dostawców - Przygotowywanie cyklicznych raportów (informacje związane z PPM, SCAR).

Wymagania

Oferta skierowana jest do osób posiadających wykształcenie wyższe techniczne i dysponujących: - Minimum rocznym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive; - Doświadczeniem w kontaktach z dostawcami; - Bardzo dobrą znajomością narzędzi kontroli jakości; - Znajomością ISO-TS - uprawnienia auditora będą dodatkowym atutem; - Znajomością j. angielskiego na poziomie co najmniej dobrym (także słownictwa technicznego); - Od kandydatów oczekujemy umiejętności współpracy w zespole, zaangażowania i chęci uczestniczenia w tworzeniu nowej struktury organizacyjnej.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie; - Możliwość rozwoju i awansu. - Pracę w międzynarodowym środowisku.