Najnowsze oferty pracy

  • Carrier Manager

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna   dziś wygasa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Your role: As Carrier Manager you will be responsible for day-to-day operational activities of our carriers and drive continuous improvement in our end to end Customer Experience by compiling, analysing and problem solving the ongoing performance of our network of carriers. What will we do together...
Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier jakości dostaw

GROCLIN S.A.
wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
praca stacjonarna
2526 dni temu

Grupa Groclin jest jednym z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości poszyć foteli samochodowych dla klientów działających w przemyśle motoryzacyjnym.  Groclin  S.A. jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz właścicielem pięciu zakładów produkcyjnych w Polsce, na Ukrainie i w Niemczech. Grupa Groclin zatrudnia około 1800 pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

KLUCZOWE ZADANIA:
  • Zapewnienie dobrej jakości komponentów przy współpracy z dostawcą,
  • Przeprowadzanie akcji korygujących jakość wadliwego towaru oraz jego dostawę,
  • Współpraca z wewnętrznym działem kontroli jakości dostaw,
  • Obsługa procesu reklamacyjnego oraz uzgadnianie z dostawcami działań korygujących na wystawione reklamacje,
  • Ścisła kontrola kosztów złej jakości materiałów, obciążanie dostawców kosztami działań korygujących i prewencyjnych,
  • Koordynacja działań wykluczających pojawienie się wadliwego towaru w zasobach magazynowych oraz procesie produkcyjnym,
  • Analiza działań korygujących i zapobiegawczych od dostawców w ramach raportów 8-D,
  • Przeprowadzania auditów dostawców oraz przeglądów wadliwych materiałów z dostawcami.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki,
  • Znajomość narzędzi i procedur: PPAP, FMEA, Control Plan,
  • Doświadczenie w auditowaniu procesów (ISO9001/ 14001/ ISOTS16949/ VDA 6.3 itp.),
  • Samodzielność na stanowisku pracy,
  • Mile widziane doświadczenie w dziale zapewnienia jakości dostaw branży Automotive,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word i MS Excel).
OFERUJEMY:
  • Samodzielność w działaniu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z  największymi, międzynarodowymi koncernami,
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • Przychodnia lekarska na terenie firmy,
  • Karty sportowe Multisport,
  • Dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.997 r. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 z późn. Zm.)"

Otrzymanych aplikacji nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.