Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier Jakości Dostaw SQA

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, województwo wielkopolskie
praca stacjonarna
6326 dni temu

Ogłoszenie numer: 31269, z dnia 2007-06-26

Nasz Klient jest niekwestionowanym światowym liderem, działającym w branży automotive.

Miejsce pracy: wielkopolskie, województwo wielkopolskie

Nr Ref.: SQA/2504/07

Opis stanowiska

Zadania: - Nadzór nad bieżącymi zakupami komponentów do produkcji pod względem jakości; - Prowadzenie rozliczeń reklamacji z dostawcami; - Analiza jakościowa komponentów; - Planowanie i przeprowadzanie audytów u dostawców; - Ustalanie próbek granicznych z dostawcami; - Przeprowadzanie audytów wewnętrznych zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO/TS 16494; - Zapewnienie wymaganej dokumentacji jakościowej dotyczącej wyrobów i procesów; - Analiza przyczyn źródłowych wad, inicjowanie działań korygujących (PFMEA); - Monitorowanie realizowanych przez dostawców jakości usług; - Zakup oraz prowadzenie bazy sprzętu kontrolno-pomiarowego; - Współpraca z innymi działami organizacji w celu zapewnienia specjalistycznych zasobów dla projektów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne; - Doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej (mile widziana branża automotive lub metalowa); - Bardzo dobra znajomość narzędzi kontroli jakości; znajomość normy ISO / TS 16949; - Minimum dobra znajomość j. angielskiego (w tym słownictwo techniczne); - Doświadczenie we współpracy z poddostawcami; zaangażowanie w wykonywane zadania; - Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz ustalania priorytetów.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej organizacji odznaczającej się wysokimi standardami funkcjonowania; - Możliwość realizacji ciekawych projektów; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Bardzo dobre, stabilne warunki zatrudnienia.