Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier instalacji sanitarnych

Markbud Service Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5027 dni temu

Ogłoszenie numer: 122198, z dnia 2010-11-10

Firma w branży instalacji sanitarnych, specjalizująca się w Instalacjach ppoż tryskaczowych w tym pompowniach ppoż. aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją kontraktów w tym opracowywanie harmonogramów, dokumentacji podwykonawczej, kontakty z Generalnym Wykonawcą oraz podwykonawcami Firmy,
  • Opracowywanie ofert na instalacje tryskaczowe,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe,
  • Znajomość CAD i ewentualnie programu kosztorysowego Norma

Oferujemy

  • Satysfakcjonujące zarobki,
  • Możliwość rozwoju w tym podnoszenie kwalifikacji
  • Duża samodzielność
  • Komputer/Laptop
  • Telefon komórkowy