Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
Inżynier Elektronik Automatyk

Petralana SA
Bytom
praca stacjonarna
3842 dni temu

Ogłoszenie numer: 380732, z dnia 2014-02-06

Petralana SA poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • Nadzór przy realizacji projektów związanych z uruchomieniem linii produkcyjnej
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Programowanie i modyfikacja oprogramowania

Wymagania

  • Bardzo dobra umiejętność programowania sterowników PLC  Siemens S7 , paneli operatorskich oraz bardzo dobra znajomość sieci Profibus DP - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość nowoczesnych systemów automatyki przemysłowej (sieci przemysłowe, serwonapędy, systemy wizyjne )- warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość platformy: Wonderware InTouch
  • Wykształcenie techniczne –kierunek automatyka lub pokrewne
  • Uprawnienia  G1 do 1kV  E i D ,mile widziane E i D G2/G3
  • Pełna dyspozycyjność i otwartość na wyzwania techniczne
  • Staż pracy minimum 5 lat w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Mile widziane doświadczenie w instalacji i rozruchu nowych linii produkcyjnych
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego