Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Inżynier działu nagłośnień

AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
6406 dni temu

Ogłoszenie numer: 25949, z dnia 2007-01-30

DAWNEJ MERCOR – SYSTEM Dystrybutor i realizator systemów obiektowych: nagłośnieniowych, pożarowych, komunikacyjnych.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

- samodzielne prowadzenie projektów nowych i prototypowych wyrobów - uczestnictwo w projektach inżynierskich - projektowanie nowych produktów firmy z metalu oraz tworzyw sztucznych (obudowy dla urządzeń elektronicznych) - opracowanie pełnej dokumentacji technicznej produktów - wykonywanie czynności projektowych CAD dotyczących produktów

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku - wykształcenie wyższe techniczne - umiejętność projektowania technicznego - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - znajomość systemów CAD - wyobraźnia przestrzenna Dodatkowe atuty: - umiejętność poruszania się w programach graficznych, - znajomość zasad budowy stron „www” - znajomość zasad akustyki i/lub doświadczenie w pracy w branży nagłośnieniowej, - sumienność, zaangażowanie - znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

- stałe zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań - szeroki rozwój zawodowy i wymianę doświadczeń - pracę w dynamicznym zespole