Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Inżynier ds. Zastosowań

AMITECH Poland Sp. z o.o.
dolnośląskie, Poznań
praca stacjonarna
6505 dni temu

Ogłoszenie numer: 23558, z dnia 2006-10-23

należąca do międzynarodowej grupy przemysłowej AMIANTIT, zajmująca się produkcją i sprzedażą systemów rurociągowych dla zastosowań komunalnych i przemysłowych, poszukuje pracownika w dziale technicznym w Poznaniu na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Poznań

Nr Ref.: Inżynier ds. Zastosowań

Opis stanowiska

Inżynier ds. Zastosowań jako pracownik działu technicznego odpowiada za doradztwo techniczne w zakresie projektowania i montażu instalacji rurociągowych, opiniowania rozwiązań technicznych oraz opracowywanie materiałów techniczno-marketingowych.

Wymagania

Wymagania: • Wykształcenie wyższe: inżynieria sanitarna, budownictwo podziemne lub ściśle pokrewne, • Obsługa komputera w zakresie AutoCad, MS Office, • Znajomość języka rosyjskiego i angielskiego, • Doświadczenie w zakresie budowy i projektowania instalacji podziemnych, • Prawo jazdy kat. B, • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą, • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.
Pożądane: • Znajomość nowoczesnych technik stosowanych w budowie i renowacji infrastruktury podziemnej, • Znajomość techniczna na temat systemów rurowych z tworzyw sztucznych.

Oferujemy

Oferujemy: • Stabilnść zatrudnienia • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej orgnizacji