Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Inżynier ds. Wdrożeń

Przedsiębiorstwo Handlowe Alufinish Polska Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5276 dni temu

Ogłoszenie numer: 91335, z dnia 2010-03-05

zatrudni:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów (rynek przemysłowy);
  • Identyfikacja potrzeb klientów w zakresie chemicznej obróbki powierzchni metali, doradztwo technologiczne;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Analiza działań konkurencji;

Wymagania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, samodzielność w działaniu;
  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie w przemyśle chemicznym lub metalowym (praktyczna znajomość branży oraz zakładów przemysłowych);
  • Obsługa pakietu MS Office;
  • Biegła znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego;
  • Prawo jazdy.

Oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Samochód służbowy, komputer, tel. kom.
  • Szkolenia branżowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie