Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn
Inżynier Ds. Techniczno-Handlowych

Mpl Techma Sp. z o.o.
Olsztyn
praca stacjonarna
5250 dni temu

Ogłoszenie numer: 96390, z dnia 2010-05-04

www.mpltechma.pl

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Inżynier Ds. Techniczno-Handlowych odpowiedzialna będzie za obsługę istniejących klientów firmy jak również poszukiwania nowych możliwości rozwoju działalności spółki. Miejsce pracy Olsztyn lub Szczecin.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość rynku automatyki przemysłowej,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Komunikacyjna znajomość języka angielskiego,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem.
  • Praca w młodym dynamicznym zespole.
  • Ciekawe, wymagające zadania dla ambitnej osoby gotowej podjąć się ich realizacji