Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
INŻYNIER ds. PRODUKCJI

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6348 dni temu

Ogłoszenie numer: 27387, z dnia 2007-03-01

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - firmy produkcyjno-handlowej działającej w branży medycznej (optycznej i ortopedycznej)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: INŻ./PRODUKCJA

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjno-handlowej działającej w branży medycznej (optycznej i ortopedycznej), poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko INŻYNIERA ds. PRODUKCJI Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m. in. należało: - bieżąca koordynacja produkcji pod kątem utrzymania produkcji w ruchu; - sprawdzanie urządzeń wykorzystywanych przy produkcji, kwalfikacja tych urządzeń; - sporządzanie odpowiednich raportów w j. angielskim lub francuskim; - realizacja innych zadań na zlecenie przełożonego.

Wymagania

- dobra znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego w mowie i piśmie; - wyższe wykształcenie techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Mikromechanika, Technologia Maszyn, Technologia Wyrobów Precyzyjnych, Inżynieria Precyzyjna i Biomedyczna itp.), - znajomość obsługi komputera; - łatwość znajdywania możliwości rozwiązania problemu; - otwartość na szkolenia, dynamizm, umiejętność pracy w zespole; - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Pracodawca oferuje szkolenia, solidne wynagrodzenie i ciekawą pracę.