Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
INŻYNIER DS OPTYMALIZACJI KOSZTÓW

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Warszawa, okolice Warszawy
praca stacjonarna
6520 dni temu

Ogłoszenie numer: 24975, z dnia 2006-12-12

Nasz Klient to firma z branży elektrotechnicznej

Miejsce pracy: Warszawa, okolice Warszawy

Nr Ref.: IK/2111/06

Opis stanowiska

- szacowanie kosztów wprowadzanych produktów - zapewnienie najlepszych praktyk inżynieryjnych i procesowych zapewniających optymalizację kosztów - identyfikacja źródeł kosztów - doskonalenie metod pracy w celu minimalizacji strat i lepszej obsługi klienta - aktywna współpraca z Centrami Projektowymi i globalnymi zespołami kosztowymi - kompletowanie procesu zamówień dla projektów Centrali Projektowych i prototypów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - doświadczenie w firmie produkcyjnej - praktyczna znajomość obróbki blach metalowych i/lub montażu części elektronicznych w procesach produkcyjnych - umiejętność czytania rysunku technicznego i rozumienia złożonych modeli inżynieryjnych, - doświadczenie w zarządzaniu kosztami - doświadczenie w pracy z klientem - bardzo dobra znajomość j. angielskiego - komunikatywność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia;

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - możliwość rozwoju zawodowego i awansu; - atrakcyjne wynagrodzenie.