Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier ds. Maszyn – sieć trakcyjna

ELECTREN S A ODDZIAŁ W POLSCE
Warszawa
praca stacjonarna
2141 dni temu

Ogłoszenie numer: 2148335, z dnia 2018-11-07

ELECTREN S.A. – jest wiodącym wykonawcą sieci trakcyjnej i układów zasilania sieci trakcyjnej
w wielu krajach na całym świecie. Działamy m.in. w Hiszpanii, Anglii, Francji, Maroko, Kanadzie
a także w Polsce. Aktualnie poszukujemy do naszego oddziału w Polsce osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nadzór nad pracą podległych pracowników, operatorów sprzętu budowlanego
    i podwykonawców
  • Nadzór nad maszynami i ich utrzymaniem
  • Koordynacja i nadzór nad czynnościami naprawczymi niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania maszyn
  • Kontrola ekonomiczna nad maszynami w Polsce
  • Kształcenie i kontrola maszynistów
  • Nadzór nad uprawnieniami maszynistów oraz dokumentacją maszyn
  • Zamawianie transportów, koordynowanie procesów logistycznych związanych
    z ruchem maszyn

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – kierunek mechaniczny, elektryczny, budowa maszyn lub pokrewny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Znajomość zagadnień związanych z naprawą układów hydrauliki siłowej/ układów pneumetycznych / elektrycznych,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole pracowników
  • Rzetelność, dokładność, terminowość,
  • Prawo jazdy kat. B

JĘZYKI:

  • język polski ojczysty (niezbędny), płynny angielski,

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

  • Około 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile wdziane w firmie budowlanej)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenie na koszt firmy
  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Bogaty pakiet socjalny