Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Inżynier ds. jakości dostawców

AUDIT Doradztwo Personalne
Zielona Góra, okolice Zielonej Góry
praca stacjonarna
2104 dni temu

W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego, firmy z branży automotive zlokalizowanej w okolicach Zielonej Góry, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Zielonej Góry

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za planowanie specyficznych wymagań klienta w zakresie jakości,
  • Prowadzenie i koordynacja zarzadzania reklamacjami,
  • Opracowanie i sporządzanie reklamacji zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Prowadzenie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących,
  • Współpraca z klientami w zakresie tematów jakościowych,
  • Zatwierdzanie produkcji według PPAP,
  • Nadzorowanie wskaźników jakościowych,
  • Uczestnictwo w rozwoju systemu zapewnienia jakości.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży samochodowej,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  • Bardzo dobra znajomość metod statystycznych (SPC),
  •  Umiejętność oceny ryzyka FMEA,
  •  Znajomość procesu PPAP,
  •  Znajomość zasad zarządzania projektami według APQP,
  •  Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów (8D, 5Why, QRQC, Ishikawa Diagram)
  • Znajomość zasad prowadzenia audytów według VDA,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością ISO 9001, TS/IATF 16949,
  •  Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • Szkolenia w Niemczech oraz w Polsce,
  • Pracę w młodym i rozwijającym się zespole,
  • Środowisko pracy oparte na nowoczesnych technologiach produkcji,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny