Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Inżynier ds. instalacji elektrycznych

Danwood S.A.
Białystok
praca stacjonarna
1374 dni temu

Jesteśmy jednym z najbardziej liczących się na rynku europejskim dostawców prefabrykowanych domów o konstrukcji drewnianej w standardzie „pod klucz”. Przez 25 lat działalności przekazaliśmy klientom ponad 11 tys. domów. Większość naszych domów budowana jest w Niemczech, gdzie jesteśmy liderem pod względem liczby zbudowanych domów 'pod klucz'. Poza rynkiem niemieckim nasze domy cieszą się dużym zainteresowaniem w Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz oczywiście w Polsce.

Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • wykonywanie schematów instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie rysunków produkcyjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • prowadzenie ustaleń w zakresie instalacji elektrycznych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe elektryczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność interpretacji rysunku technicznego i elektrycznego,
  • biegła znajomość programów graficznych CAD,
  • dobra znajomość pakietu biurowego MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dokładność, samodzielność.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.