Praca.pl Praca Małopolskie Nowy Targ Lean specialist Nowy Targ
Inżynier ds. efektywności operacyjnej

VENS sp. z o.o.
Nowy Targ
specjalista junior / mid
pełny etat
kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
5 dni temu

VENS sp. z o.o. to firma specjalizująca się w outsourcingu usług inżynierskich, zarządzaniu i realizacji wsparcia projektów inwestycyjnych. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Targ
Zadania:
  • Wdrażanie i utrzymanie narzędzi Lean Management m.in. 5S, KPI, SMED, Problem Solving
  • Budowanie kultury ciągłego doskonalenia zgodnej z filozofią Lean Management
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi we wdrażaniu strategii efektywności operacyjnej
  • Przygotowywanie analiz procesów biznesowych oraz propozycji usprawnień
  • Analiza produktywności i kosztów energii
  • Monitorowanie i raportowanie wyników efektywności operacyjnej
  • Wsparcie zespołów w projektach optymalizacyjnych
  • Współpraca z kluczowymi członkami zespołu projektowego, kontakt z klientami i dostawcami
  • Opracowanie i wdrożenie planu oszczędności
  • Zapewnienie dokładnych danych wejściowych do oszacowania kosztów prowadzonych projektu
  • Ocena analizy ryzyka
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami w przemyśle
  • Mile widziana znajomość zagadnień zarządzania projektami i zespołem projektowym
  • Mile widziana znajomość zagadnień efektywności energetycznej
  • Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i identyfikacji obszarów optymalizacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Skrupulatność, samodzielność, odpowiedzialność, proaktywność
  • Umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność tworzenia i prezentowania szczegółowych raportów
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i klarownego wyrażania myśli
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wewnętrzne programy rozwojowe
  • Zdobycie unikatowego doświadczenia w branży spożywczej
  • Kartę Medicover Sport
  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników
  • Elastyczny czas pracy
  • Opiekę konsultanta VENS
Aplikuj, jeżeli szukasz pracy, w której:
  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe
  • Realnie dobrze zarobisz
  • Respektowany jest work-life balance
  • Panuje przyjazna atmosfera pracy
  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie
  • Podstawą są transparentne zasady współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Twoja inżynieria w naszych rękach... VENS to firma specjalizująca się w outsourcingu usług inżynierskich, zarządzaniu oraz realizacji projektów inwestycyjnych.

Nasze usługi:outsourcing usług inżynierskich,dopalacze termiczne RTO i koncentratory LZO,odzysk ciepła i konwersja na energię elektryczną – ORC,bezpieczeństwo maszyn i usługi energetyczne,nadzór budowlany i projektowanie,instalacje fotowoltaiczne PV.