• Młodszy Specjalista / Specjalistka ds. doskonałości operacyjnej

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    Twój zakres obowiązków: Wsparcie zmian w zakresie poprawy procesów, jakości oraz zwiększenia wydajności operacyjnej; Tworzenie kultury ciągłego doskonalenia; Koordynowanie działań związanych z poprawą jakości i produktywności; Współudział we wdrażaniu zmian zgodnie z wytycznymi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia Procesu

Thermaflex Izolacji Sp. z o.o.
Żarów
praca stacjonarna
1232 dni temu

Thermaflex to międzynarodowa firma założona w 1975 roku w Holandii. Gwarantuje inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej. W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, zapewniając rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej. Znana jest dzisiaj  z wielu zrealizowanych projektów, blisko współpracując ze swoimi partnerami nad rozwojem innowacji, stawiając czoła aktualnym i przyszłym wyzwaniom.

Miejsce pracy: Żarów

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie projektów doskonalących, związanych z produkcją i logistyką produkcji
  • Podejmowanie działań związanych z ograniczeniem odpadu produkcyjnego
  • Opracowywanie i raportowanie wskaźników produkcyjnych
  • Koordynowanie wdrożonym procesem 5S
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość tematyki związanej z eliminacją strat (MUDA), 5S, Lean Manufacturing, SMED
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy
  • Samodzielność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • Stałe zatrudnienie
  • Motywacyjny system premiowy ściśle związany z efektami pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w kraju i zagranicą
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz przyjaznej atmosferze
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."