Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Inżynier ds. Aplikacji / Specjalista ds. Urządzeń Drukujących oraz Narzędzi

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
Wrocław
praca stacjonarna
3752 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: (6426-14)

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub elektronicznym - doświadczenie w projektowaniu z wykorzystaniem oprogramowania CAE w szczególności, EPLAN jako dodatkowy atut - komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania - wysoka motywacja do pracy i orientacja na wyniki pracy - dyspozycyjność, mobilność, gotowość do częstych podróży służbowych w kraju - otwartość w kontaktach z klientami i współpracownikami, umiejętność pracy w zespole - znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym uczestnictwo w szkoleniach technicznych - miejsce zamieszkania Wrocław i okolice ( do ok. 100 km. od Wrocławia )
Zakres obowiązków:
- aktywne wsparcie działań marketingowych w zakresie urządzeń drukujących wraz z szerokim asortymentem materiałów oznaczeniowych oraz narzędzi i automatów wykorzystywanych m.in. przy prefabrykacji rozdzielnic - ze stanowiskiem związany jest roczny plan sprzedaży, który jest realizowany we współpracy z Doradcami Techniczno - Handlowymi - w zakresie zadań marketingowych - współpraca z biurami projektowymi oraz użytkownikami końcowymi urządzeń drukujących, automatów i narzędzi - planowanie i realizacja działań marketingowych wspólnie z odpowiedzialnym Managerem Produktu - analiza trendów rynkowych, sprzedaży i działań konkurencji
Firma oferuje:
- pracę w stabilnej, innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie - atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia premiujące osiągnięcia/wyniki - warsztaty szkoleniowe w międzynarodowym środowisku - pracę w młodym, dobrze wyszkolonym zespole - samochód służbowy
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".