Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier Dostaw

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
6344 dni temu

Ogłoszenie numer: 30208, z dnia 2007-06-08

Nasz Klient jest niekwestionowanym światowym liderem w branży automotive.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska

Nr Ref.: ID/1804/07

Opis stanowiska

Zadania: - Nawiązywanie i utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z dostawcami (SQM); - Budowanie oraz rozwój relacji z nowymi dostawcami; - Definiowanie najlepszych warunków współpracy z dostawcami; prowadzenie negocjacji; - Czynny udział w audytach jakościowych dostawców (PPAP); - Sporządzanie planów kontroli dostaw i procesu; - Zapewnienie wymaganej dokumentacji jakościowej dotyczącej wyrobów i procesów; - Analiza przyczyn źródłowych wad, inicjowanie działań korygujących (PFMEA); - Poszukiwanie alternatywnych dostawców; - Monitorowanie realizowanych przez dostawców jakości usług; - Współpraca z innymi działami organizacji w celu zapewnienia specjalistycznych zasobów dla projektów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne; - Doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej (mile widziana branża automotive lub metalowa); - Bardzo dobra znajomość narzędzi kontroli jakości; znajomość normy ISO / TS 16949; - Minimum dobra znajomość j. angielskiego (w tym słownictwo techniczne); - Mile widziana wiedza z zakresu Lean Manufacturing; - Doświadczenie w kontaktach z Klientem; zaangażowanie w wykonywane zadania; - Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz ustalania priorytetów.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej organizacji odznaczającej się wysokimi standardami funkcjonowania; - Możliwość realizacji ciekawych projektów; - Atrakcyjne wynagrodzenie, bardzo dobre, stabilne warunki zatrudnienia.