Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier Dostaw Technicznych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, ok. 90 km od na północ Poznania
praca stacjonarna
6375 dni temu

Ogłoszenie numer: 29142, z dnia 2007-05-07

Nasz Klient to światowy lider działający w branży automotive.

Miejsce pracy: wielkopolskie, ok. 90 km od na północ Poznania

Nr Ref.: TDS/1204/07

Opis stanowiska

Zadania: - Zarządzanie bazą dostawców z godnie z wymogami normy ISO/TS 16949 - Rozwijanie i nawiązywanie kontaktów z nowymi dostawcami (SQM); - Ustalanie i kształtowanie warunków współpracy z dostawcami, negocjacje; - Odpowiedzialność za utrzymywanie kontaktów z dostawcami; - Prowadzenie okresowych audytów dostawców (PPAP); - Dbanie o utrzymanie jakości dostaw, kształtowanie strategii dostaw; - Monitorowanie i dbanie o zabezpieczania i konserwację sprzętu; - Wsparcie dla rozwoju celów jakościowych klientów (PFMEA) - Monitorowanie usług świadczonych przed dostawców.

Wymagania

- minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej (preferowana branża automotive/metalowa); - Znajomość normy ISO / TS 16949 - Doświadczenie w zarządzaniu dostawcami; - Wykształcenie wyższe techniczne, - Dobra znajomość j. angielskiego (również słownictwo techniczne); - Znajomość zasad Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem; - Komunikatywność, kultura biznesowa, zaangażowanie umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy; - Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku w nowoczesnej organizacji o wysokich standardach funkcjonowania; - możliwość rozwoju i awansu; - atrakcyjne wynagrodzenie.