Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
inżynier d/s sprzedaży

Prospecta Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5996 dni temu

Ogłoszenie numer: 40205, z dnia 2008-02-15

www.prospecta.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

inżynier d/s sprzedaży - specjalizacja inżynieria materiałowa lub podobna, znający podstawy badań materiałowych (opis urządzeń na innych zakładkach działu metalografii Prospecty)

Wymagania

dodatkowe wymagania - łatwość komunikacji z klientami, - mobilność, - prawo jazdy, - znajomość angielskiego umożliwiająca zrozumienie szkolenia i komunikację z producentem,

Oferujemy

Oferujemy interesującą pracę w znaneji stale rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji, pakiet szkoleń. Studenci ostatniego roku oraz absolwenci w/w specjalizacji mile widziani.