Inżynier Chmurowy / DevOps

Bank Pocztowy S.A.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca zdalna
3 godz. temu
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • proaktywnie zarządzanie pojemnością infrastruktury chmury, żeby zapewnić jej skalowalność oraz przyszłe potrzeby rozwojowe Banku
  • rozwiązywanie złożonych problemów wpływających na infrastrukturę opracowując i wdrażając długoterminowe rozwiązania
  • instalowanie poprawek w infrastrukturze, oraz opracowywanie strategii refaktoryzacji istniejących rozwiązań w celu zwiększenia wydajności i skalowalności
  • rozwijanie i wdrażanie nowych funkcji i usług
  • wsparcie zespołów Banku przy migracji nowych usług do chmury
  • opracowywanie dokumentacji technicznej dostarczanych rozwiązań
Nasze wymagania
  • minimum 3-letnie doświadczenia w infrastrukturze chmury publicznej z szeroką wiedzą w zakresie AWS
  • specjalistyczna wiedza dotycząca narzędzi DevOps (Infrastructure as Code, CI/CD itp.), oraz inicjatywa ciągłego ulepszania procesu w tym obszarze
  • biegłość w językach skryptowych lub programowania (Bash/ Python/Golang)
  • zaawansowane doświadczenia w pracy z systemami opartymi na systemie Linux, a w szczególności optymalizacji bezpieczeństwa i wydajności
  • strategiczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, umiejętność proponowania innowacyjnych rozwiązań i ulepszeń
  • umiejętność samodzielnej pracy i proponowania rozwiązań oraz strategii z udziałem kilku interesariuszy
  • co najmniej 2-letnie doświadczenia w środowisku produkcyjnym w zarządzaniu i rozwiązywaniu problemów związanych z klastrami Kubernetes ze szczególnym uwzględnieniem ich optymalizacji i zarządzania (w tym korzystania z programu Helm)
Mile widziane
  • Certyfikaty AWS/Azure
To oferujemy
  • umowa B2B / UoP
  • praca zdalna
  • zapewniamy szkolenia i certyfikację (dedykowany budżet)
  • elastyczność w zakresie godzin pracy, o ile dostarczasz to, co jest potrzebne
  • praca w ramach długoterminowego projektu w jednorodnej organizacji i projekcie bez zagranicznych konsultantów
O nas
Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Poznaj