Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier budowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, ok. 60 km od Poznania, okolice Gostynia
praca stacjonarna
6344 dni temu

Ogłoszenie numer: 30169, z dnia 2007-06-08

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży budowlanej (budownictwo przemysłowe).

Miejsce pracy: wielkopolskie, ok. 60 km od Poznania, okolice Gostynia

Nr Ref.: IBP/1605/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Nadzór projektu budowlanego w zakresie robót budowlanych (kontrola techniki konstrukcji, jakości, kosztów, planów, zaawansowania prac etc.), - Kontrola zaawansowania prac i jakości robót wykonywanych przez podwykonawców, - Konsultacje i negocjacje z podwykonawcami dotyczące kosztów zleconej pracy, - Sporządzanie kosztorysów, - Zamawianie materiałów budowlanych i kontakt z dostawcami, - Sporządzanie raportów dla Menedżera Oddziału dotyczące postępu projektu i wszelkich zagadnień z nim związanych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane), - Minimum roczne doświadczenie w branży budowlanej (mile widziane w dziedzinie budownictwa przemysłowego), - Znajomość dokumentacji budowlanej, umiejętność czytania rysunków technicznych i projektów budowlanych, - Dobra organizacja pracy własnej, - Umiejętność pracy w grupie, - Odpowiedzialność, kreatywność, - Dokładność i precyzja w działaniu, - Znajomość programów komputerowych związanych z branżą budowlaną, - Znajomość języka angielskiego, - Gotowość do podjęcia pracy poza Poznaniem, - Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych, - Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Umowę o pracę lub kontrakt, - Współuczestniczenie w kształtowaniu pozycji firmy na rynku, - Możliwość rozwoju zawodowego - Pomoc w relokacji i zakwaterowaniu.