Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier budowy / Kierownik budowy

MAR-BUD Budownictwo Sp. z o. o.
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
4816 dni temu

Ogłoszenie numer: 146066, z dnia 2011-05-11

Firma z branży budowlanej zajmująca się kubaturowym budownictwem komercyjnym i mieszkaniowym, budową mostów poszukuje pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

  • Kierowanie budową
  • Opracowywanie, aktualizacja harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Współpraca z nadzorem inwestorskim
  • Realizacja budowy zgodnie z budżetem i terminem
  • Nadzór i koordynacja pracowników i podwykonawców
  • Końcowe rozliczenie budowy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane ( kierownik – koniecznie, inżynier – mile widziane)
  • Praca na komputerze (MS Office)
  • Umiejętność pracy w zespole, duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Stanowczość, komunikatywność, zdolności organizacyjne, dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Interesujący i szeroki zakres obowiązków dający możliwość osobistego rozwoju
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna