Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Trzebień
INŻYNIER BUDOWNICTWA

Skobierski Stropy Sp. Komandytowa
Trzebień, Trzebień / Bolesławiec
praca stacjonarna
4766 dni temu

Ogłoszenie numer: 154050, z dnia 2011-06-30

Firma Skobierski Stropy, istnieje na rynku prefabrykacji betonu od 15 lat. Zajmujemy sie produkcją płyt stropowych typu filigran, biegów schodowych, prefabrykatów dla budownictwa drogowego oraz elementów na specjalne zamówienie.

Nasze referencyjne obiekty to: Galeria Grunwaldzka we Wrocławiu, Terminal lotniska we Wrocławiu, Galeria Kaskada w Szczecinie, Stadion Lecha w Poznaniu, Centrum Handlowe King Cross Marcelin w Poznaniu oraz wiele innych obiektów w tym również mieszkalnych od osiedli poprzez bloki na domkach jednorodzinnych kończąc.

Miejsce pracy: Trzebień, Trzebień / Bolesławiec

Opis stanowiska

  • sporządzanie kalkulacji i ofert,
  • prowadzenie wstępnych negocjacji z klientami,
  • planowanie i nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego,
  • prowadzenie rozliczeń okresowych i końcowych w zakresie realizowanej produkcji,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi kontaktów.

Wymagania

  • posiadanie uprawnień budowlanych,
  • znajomość procesu inwestycyjnego,
  • umiejętność pracy w grupie oraz zarządzania zespołem,
  • przedsiębiorczość i inicjatywa,
  • znajomość języków: niemiecki lub angielski będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • rozwój zawodowy,
  • kursy i szkolenia,
  • możliwość pracy nad największymi projektami budowlanymi w kraju,
  • poznanie nowych technologii produkcji,
  • szeroki pakiet socjalny np.: samochód służbowy, mieszkanie służbowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN