Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inzynier Budownictwa

ARDANUY INGENIERÍA, S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6904 dni temu

Ogłoszenie numer: 13882, z dnia 2005-11-03

Ardanuy Ingeniería S.A. jest hiszpanską inżynierską firmą konsultingową , która specjalizuje sie w tworzeniu i studiowaniu projektów w sektorze budownictwa kolejowego oraz nadzoruje prace budowlane lub modernizacyjne w zakresie linii kolejowych oraz szynowego transportu miejskiego. W firmie zatrudnionych jest w tej chwili 60 osób (54 w Hiszpanii i 6 na Litwie). Naszym głównym celem jest zalożenie filii w Polsce w celu wykonywania usług dla PKP oraz innych firm transportu miejskiego, (tj. metro oraz tramwaj)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Oferujemy ciekawą pracę dla inżyniera budownictwa z doświadczeniem w handlu. Głównym zadaniem poszukiwanej przez nas osoby będzie założenie firmy w Polsce z pomocą pracowników w Hiszpanii: a) Wynajęcie lokalu b) Znalezienie odpowiedniej osoby na stanowisko sekretarki oraz kreślarza. c) Przygotowanie dokumentów potrzebnych do założenia firmy w Polsce d) Przedstwienie firmy Ardanuy Ingenieria, S.A innym firmom polskim zarówno kolejowym (PKP) jak i transportu miejskiego. e) Wyszukiwanie okazji do wykonywania usług przez naszą firmę f) Przygotowywanie dokumentacji do przetargów ogłaszanych przez PKP na stronach internetowych (np. http://www.plk-sa.pl/04przetarg/01.php) g) Wyszukiwanie inżynierów na zlecenie jeśli przetarg zostanie wygrany.

Wymagania

1. Tytuł magistra inżyniera budownictwa 2. Uprawnienia do projektowania w zakresie kolejnictwa i do nadzoru technicznego 3. Minimum 5 lat doświadczenia 4. Wiek: powyżej 30 lat 5. Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie 6. Prawo jazdy

Oferujemy

Godziny pracy: 9 – 18 od poniedzialku do piątku z godziną przerwy na obiad. Jeśli jestes osobą dynamiczną i poszukującą nowych wyzwań, pracujac dla naszej firmy znajdziesz to czego szukasz oraz mozliwosc dalszego rozwoju.