Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier Automatyk

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Sady k.Poznania
praca stacjonarna
6451 dni temu

Ogłoszenie numer: 26641, z dnia 2007-02-20

Naszym Klientem jest polski oddział międzynarodowej korporacji dostarczającej swoim klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyzacji produkcji. Firma realizuje projekty na zlecenie swoich zagranicznych oddziałów. W związku z dynamicznym rozwojem oddziału poszukujemy pracowników gotowych do uczestniczenia w międzynarodowych projektach realizowanych na terenie Europy

Miejsce pracy: wielkopolskie, Sady k.Poznania

Nr Ref.: FEA/3001/07

Opis stanowiska

- Tworzenie i ocena ofert systemów automatyki; - Projektowanie systemów automatyki przemysłowej dla zagranicznych zakładów produkcyjnych różnych branż; - Projektowanie i nadzór montażu szaf sterowniczych oraz prowadzenie prac montażowych na terenie Europy Zachodniej; - Programowanie sterowników; - Techniczna ocena nowych możliwości w ramach projektu; - Uruchomienia urządzeń u klientów zagranicznych.

Wymagania

- Praktyczne doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań w dziedzinie automatyki; - Umiejętność projektowania systemów automatyki z użyciem programów EPLAN lub ELCAD, Autocad Electrical; - Umiejętność obsługi programów do wizualizacji na panelach operatorskich, szczególnie Win CC Flexible, Protool,GP-ProEX; - Wykształcenie wyższe kierunkowe; - Znajomość j. angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym (w tym również znajomość słownictwa branżowego); - Wiedza z zakresu konfigurowania komputerów, znajomość sieci komputerowych; - Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu; - Prawo jazdy kat B (niezbędne); - Dyspozycyjność; - Komunikatywność, kultura biznesowa, zaangażowanie umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym; - Stałą możliwość rozwoju zawodowego; - Pakiet socjalny; - Atrakcyjne wynagrodzenie.