Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
INŻYNIER AUTOMATYK

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4937 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. A/pWW/12/10

Zadania:
  • prowadzanie bieżących napraw i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych (m.in. maszyny CNC)
  • prowadzanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • kalibracja, konfigurowanie i programowanie sterowników PLC
  • współpraca w zakresie serwisu z producentami maszyn i urządzeń

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w służbach utrzymania ruchu
  • min. komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego
  • znajomość budowy oraz obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • znajomość systemów sterowania
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjny pakiet socjalny i motywacyjny
  • szkolenia wstępne

recruit_bottom2.jpg