Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Inżynier automatyk

Przedsiębiorstwo INS-TOM Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5042 dni temu

Ogłoszenie numer: 120141, z dnia 2010-10-26

INS-TOM Sp. z o.o. zajmuje się m.in. dystrybucją komponentów automatyki przemysłowej znanych europejskich marek.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Oferta dotyczy pracy w dziale sprzedaży urządzeń automatyki przemysłowej, szczególnie związanych z bezpieczeństwem maszyn, imoportowanych i dystrybuowanych przez INS-TOM na terenie Polski. Zakres obowiązków:
  • wsparcie handlowców w zakresie doboru urządzeń automatyki;
  • sporządzanie ofert handlowych;
  • doradzanie klientom przy aplikacjach urządzeń;
  • prezentacje produktów u klientów;
  • kontakty z zagranicznymi dostawcami;
  • opracowywanie instrukcji montażowych i schematów aplikacyjnych;
  • tłumaczenie dokumentacji;
  • programowanie sterowników bezpieczeństwa.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność;
  • prawo jazdy kat.B;
  • mile widziane doświadczenie w handlu, dystrybucji lub w przemyśle.

Oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie;
  • dobre warunki zatrudnienia;
  • ciekawą pracę z nowoczesnymi produktami;
  • premie zależne od wyników pracy.