Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Inżynier Aplikacji

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6552 dni temu

Ogłoszenie numer: 24212, z dnia 2006-11-10

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, producent wysokiej jakości systemów transportu wewnętrznego dla różnych dziedzin przemysłu (montaż, napełnianie, produkcja, pakowanie). Kompleksowe systemy przenośników dostarczane przez naszego Klienta są stosowane w największych zakładach w branży spożywczej, farmaceutycznej, tytoniowej, motoryzacyjnej i wielu innych na całym świecie.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: IFA/2104/06

Opis stanowiska

- projektowanie systemów przenośników i innych urządzeń integrujących maszyny w oparciu o wysokie korporacyjne standardy, - samodzielna realizacja projektów oraz uczestniczenie w pracach zespołowych w przypadku projektów o większej skali, - rozwiązywanie problemów technicznych związanych z transportem technologicznym – konieczność wykazywania się własną inicjatywą, - przygotowanie ofert i propozycji rozwiązań techniczno-cenowych dla klientów, - współpraca z inżynierem sprzedaży w zakresie przygotowywanych ofert, - wsparcie techniczne dla sił handlowych, uczestniczenie w prezentacji systemów u klienta.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (inżynier – mechanik), - minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z projektowaniem, - znajomość j. angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym, - znajomość j. rosyjskiego w stopniu minimum podstawowym, - umiejętność obsługi komputera (Office, CAD), - inicjatywa, kreatywność i sumienność, - możliwość przeprowadzki do Poznania.

Oferujemy

- pracę w profesjonalnej firmie w międzynarodowym środowisku, - dostęp do nowoczesnych technologii, - liczne szkolenia, - różnorodne wyzwania związane realizacją projektów, - możliwość realizacji własnych innowacyjnych rozwiązań, - możliwość awansu, - atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.