Introligator

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku
Dalęcino
praca stacjonarna
8 dni temu
Miejsce pracy: Dalęcino
Numer: StPr/24/0896
OBOWIĄZKI:
wg stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dalęcino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Koszalińska 91, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Kamila Horodyńska
khorodynska@szczecinek.praca.gov.pl
943728881

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku