Zobacz więcej ofert pracy

Introligator

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3093 dni temu

Ogłoszenie numer: 1033981, z dnia 2016-03-31

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta - dużej introligatorni w Poznaniu, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Mile widziane osoby z podobnym doświadczeniem, lub wykształceniem kierunkowym.

Typowe prace skupiające się na oprawie materiałów drukowanych.

Praca z maszyną- falcerki,linie do oprawy twardej, zeszytów itp.

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w podobnych pracach
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • dokładność oraz zdolności manualne
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • zmianowy system pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego