Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Instruktor - Trener pływania

Klient portalu Praca.pl
Szczecin
7 000 - 10 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat / część etatu
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
4 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9328135, z dnia 2024-10-19

Nauka i doskonalenie pływania dzieci przedszkolnych i szkolnych.

Prowadzimy lekcje indywidualne i w małych grupach.

Oferujemy również zajęcia z niemowlętami.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Nauczanie pływania dzieci oraz dorosłych.

Wymagania

  • Rozważymy każdą kandydaturę osoby która trenowała lub trenuje pływanie.
  • Trener lub instruktor pływania

Oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia na umowę- zlecenie, umowę o pracę, własną działalność.
  • Wynagrodzenie brutto 7000zł - 10000zł
  • Wysoka stawka godzinowa.
  • Ilość godzin pracy do ustalenia w miarę dyspozycyjności osoby zainteresowanej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.