Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Piła
Instalator - telebimy diodowe, monitory LCD

TDC POLSKA S.C. Jacek Nyga Zenon Nyga
Piła
praca stacjonarna
5156 dni temu

Ogłoszenie numer: 114509, z dnia 2010-09-06

TDC POLSKA jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży Digital Signage.

Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska

Montaż instalacji sieciowych, instalacji elektrycznych, budowa konstrukcji i montaż telebimów diodowych, montaż monitorów LCD

Wymagania

  • znajomości zagadnień budowlanych
  • dodatkowym atutem będą aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
  • otwartość na kontakt z Klientem
  • wysoka kultura osobista
  • sprawność manualna i dobra kondycja fizyczna
  • bardzo dobra organizacja czasu i stanowiska pracy
  • duża staranność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjności do częstych wyjazdów służbowych
  • samodzielność, zaangażowanie i chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wykształcenie zawodowe lub średnie w kierunku technicznym lub elektrycznym
  • prawo jazdy kategorii B
  • dodatkowo premiowanym atutem będzie prawo jazdy kategorii B+E
  • Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • stabilne wynagrodzenie
  • wszystkie niezbędne narzędzia do sprawnej realizacji postawionych zadań
  • szkolenia wdrażające do pracy, jak i rozszerzające zakres posiadanej wiedzy
  • Wynagrodzenie

    Od 2000 do 6000 PLN