Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Instalator-Technik SYSTEMÓW ANTENOWYCH

RADIOTELCOM MACIEJ HAUK
Warszawa
praca stacjonarna
6093 dni temu

Ogłoszenie numer: 39887, z dnia 2008-02-12

www.radiotelcom.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osobę mającą doświadczenie (lub do przyuczenia) na stanowisko Instalatora - Technika. Do głównych obowiązków należy: instalowanie systemów antenowych oraz urządzeń telekomunikacyjnych na obiektach typu wieże kratowe, kominy, dachy oraz instalacje wewnątrz budynków typu biura, magazyny itd.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B - uprawnienia SEP do 1kV (docelowo) - brak przeciwskazań do pracy na wysokości ! - szkolenie wysokościowe (docelowo) - znajomość zagadnień branży elektrycznej i telekomunikacyjnej w stopniu podstawowym - praca głównie na terenie mazowieckiego

Oferujemy

Umowę o pracę-motywującą płacę-możliwości rozwoju.