Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy specjalista ds. utrzymania sieci (k/m)

    Emitel S.A.   Zielona Góra    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania: wykonywanie prac instalacyjnych i pomiarów nowobudowanych systemów teletransmisyjnych, energetycznych oraz systemów antenowych; wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i napraw; usuwanie awarii i uszkodzeń urządzeń; wykonywanie wywiadów technicznych; opracowywanie...
Praca.pl Praca Opolskie Opole Monter Instalacji Telekomunikacyjnych Opole
Instalator Sieci Telekomunikacyjnych – Monter Urządzeń IT

Geotechnology IT Group Sp. z o.o
Opole
6 400 - 10 500 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca mobilna
243 dni temu
Miejsce pracy: Opole
Twój zakres obowiązków
  • budowa sieci strukturalnych LAN oraz światłowodowych w budynkach biurowych oraz halach magazynowych
  • montaż osprzętu technicznego i systemów bezpieczeństwa obiektowego
  • montaż urządzeń sieciowych
  • spawanie światłowodów (szkolenie wewnętrzne)
  • wykonywanie pomiarów przygotowanego okablowania (szkolenie wewnętrzne)
  • wykonywanie tras kablowych
  • utrzymanie sprawności infrastruktury u klientów w ramach istniejących umów
  • instalacja sprzętu komputerowo-sieciowego oraz wdrażanie systemów IT zgodnie z potrzebami klienta
Nasze wymagania
  • gotowość do odbywania podróży służbowych po całej Polsce
  • komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • zdolności manualne i kreatywność
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia UDT na podesty ruchome przejezdne
To oferujemy
  • wynagrodzenie - widełki 6 400–10 500 zł brutto / miesięcznie
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • praca w zgranym zespole przy ciekawych projektach
  • niezbędne narzędzia pracy oraz odzież ochronną
  • niezbędne szkolenia, kursy i badania
  • ciągły rozwój i podnoszenie własnych kwalifikacji
  • opieka medyczna
  • imprezy integracyjne