Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Instalator sieci komputerowych

Connecta Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5847 dni temu

Ogłoszenie numer: 50681, z dnia 2008-10-15

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

    Do obowiązków pracownika będzie należało:
  • wykonywanie okablowania sieciowego w budynkach
  • wykonywanie instalacji u klientów końcowych

Wymagania

  • doświadczenie przy układaniu okablowania (niekoniecznie komputerowego)
  • uczciwość, rzetelność i sprawność działania Ponadto wskazane jest posiadanie przez kandydata własnego samochodu. Ze względu na charakter pracy mile widziani studenci lub osoby posiadające własną działalność gospodarczą i poszukujące dodatkowych zleceń.

Oferujemy

  • pracę we Wrocławiu, na umowę o dzieło lub umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy