Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Instalator sieci komputerowych

Connecta Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6001 dni temu

Ogłoszenie numer: 41185, z dnia 2008-03-10

wrocławski dostawca usług internetowych poszukuje pracowników chętnych do wykonywania prac instalacyjnych i naprawczych w sieciach komputerowych

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Ze względu na charakter pracy mile widziani studenci lub osoby posiadające własną działalność i poszukujące dodatkowych zleceń.

Wymagania

  • doświadczenie w konfiguracji środowiska MS Windows do pracy w sieci
  • obycie ze sprzętem komputerowym
  • podstawowa znajomość technologii sieci komputerowych
  • umiejętność uczenia się
  • rzetelność
  • Oferujemy

  • pracę we Wrocławiu, na umowę o dzieło
  • elastyczne godziny pracy
  • dostęp do nowych technologii sieciowych
  • możliwość nawiązania stałej współpracy