Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Instalator, serwisant

Fotix.pl Mariusz Sugier
Gdańsk
praca stacjonarna
6369 dni temu

Ogłoszenie numer: 28315, z dnia 2007-04-11

Firma zajmuje się budową oraz serwisowaniem sieci komputerowych z ukierunkowaniem na połączenia światłowodowe. Mamy stałych odbiorców usług.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Instalator okablowania strukturalnego (sieci komputerowe -okablowanie miedziane i światłowodowe), serwisant sprzętu komputerowego (komputery PC, drukarki,sprzęt sieciowy)

Wymagania

Wykształcenie średnie, podstawowa znajomość j.angielskiego, znajomość podstaw budowy PC, systemów operacyjnych MS - instalacja , konfiguracja, MS Office-instalacja, konfiguracja, SEP-dodatkowy atut. Gotowość do wyjazdów do realizacji zleceń na terenie kraju. Możliwa praca w godzinach nocnych oraz w weekendy.

Oferujemy

Ciekawą pracę o dużym stopniu różnorodności, szkolenia wewnętrzne, wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy, możliwość stałego zatrudnienia. .