Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Inspektora ds. sanitarnych w Wydziale Inwestycji

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
praca stacjonarna
5147 dni temu

Ogłoszenie numer: 113891, z dnia 2010-09-14

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna ogłasza nabór na wolne stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie, Konstancin-Jeziorna

Opis stanowiska

  • koordynacja powierzonych zadań inwestycyjnych,
  • udział w pracach komisji przetargowych i odbiorowych,
  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla wskazanych zadań inwestycyjnych.

Wymagania

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe techniczne, specjalność sanitarna,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania i nadzorowania robót w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,
  • doświadczenie na stanowisku inspektora nadzoru inwestorskiego – 3 lata.
Wymagania dodatkowe:
  • wiedza w zakresie prowadzenia procesu inwestycyjnego,
  • doświadczenie w przygotowaniu i realizacji inwestycji sanitarnych (sieci wod.-kan. i in.),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w jednostce samorządu terytorialnego,
  • znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Zamówień Publicznych, Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • staranność i terminowość w wykonywaniu zadań.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • uczestnictwo w realizacji ważnych zadań inwestycyjnych,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.