Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Inspektor w Administracji Publicznej Poznań
Inspektor wojewódzki do spraw: realizacji, kontroli i monitoringu projektów w Wydziale Infrastruktury i Rolnictwa WUW

Wielkopolski Urząd Wojewodzki w Poznaniu
Poznań
praca stacjonarna
2072 dni temu

Ogłoszenie numer: 2208362, z dnia 2018-12-12

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Dyrektor Generalny
poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 209/18

Opis stanowiska

Wymiar etatu: 1

Stanowiska: 1

Miejsce wykonywania pracy: Poznań

Warunki pracy:

  • praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz typowych urządzeń biurowych
  • zadania wykonywane w siedzibie oraz poza siedzibą urzędu
  • zagrożenia biologiczne typowe dla pracy z dokumentacją
  • stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku biurowego
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na dobę z koniecznością przemieszczania się w pomieszczeniu po wymaganą dokumentację oraz do archiwum
  • stanowisko pracy wyposażone w meble biurowe dostosowane do wymagań określonych dla stanowisk administracyjno-biurowych
  • budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych
  • klatka schodowa o normatywnej ilości stopni, z poręczami
  • budynek jest wyposażony w windy osobowe
  • pomieszczenia higieniczno-sanitarne w budynku są przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Pracownikom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dodatek stażowy
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • nagrody wypłacane z funduszu nagród uzależnione od osiąganych wyników pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia w oparciu o indywidualny program rozwoju zawodowego, możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych i kursów językowych)
  • dofinansowanie wypoczynku oraz różnych form aktywności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego
  • pracę w siedzibie Urzędu położonej w dogodnej lokalizacji w centrum miasta
  • ruchomy system czasu pracy

Zakres zadań:

  • weryfikacja dokumentacji inwestycji oraz przygotowywanie umów i aneksów do umów wykonawczych zawieranych pomiędzy Wojewodą a Beneficjentem w ramach: Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019; dotacji dla województw na dofinansowanie budowy, przebudowy, remontu, utrzymania, ochrony dróg wojewódzkich; dotacji dla jednostek samorządu terytorialnego związanych z realizacją zadań z zakresu polityki rozwoju; Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej (RPRKRWLID)
  • badanie i opiniowanie dokumentacji związanej ze zmianami wynikającymi z realizacji zadań inwestycyjnych jednostek samorządu terytorialnego
  • weryfikowanie pod względem formalno-rachunkowym, zakresu rzeczowego inwestycji oraz kompletności składanych dokumentów i informacji wniosków o wypłatę dotacji składanych przez jednostki samorządu terytorialnego oraz sprawozdań z wykonania zadań inwestycyjnych
  • wykonywanie zadań związanych z organizacją oraz przeprowadzaniem naborów wniosków o dofinansowanie w ramach: Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019; programów i zadań dot. dotacji dla jednostek samorządu terytorialnego związanych z realizacją zadań z zakresu polityki rozwoju; Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej (RPRKRWLID)
  • monitorowanie realizacji zadań przyjętych do dofinansowania w województwie wielkopolskim, w szczególności monitorowanie powstawania oszczędności ze środków budżetu państwa i koordynowanie ich dalszego wykorzystania, sporządzanie list zmienionych zatwierdzonych wniosków o dofinansowanie oraz wniosków o korektę uruchomienia środków z rezerwy celowej do ministra właściwego ds. finansów oraz sprawozdań
  • współpraca z beneficjentami środków finansowych poprzez bieżącą wymianę informacji, formułowanie zaleceń i porad dotyczących prawidłowej realizacji projektów
  • prowadzenie bieżącej współpracy z podmiotami zaangażowanymi we wdrażanie programów i zadań będących w kompetencji stanowiska oraz wydziałami Urzędu
  • analizowanie wyników kontroli inwestycji przyjętych do dofinansowania, przeprowadzanych przez pracowników Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu oraz inne upoważnione instytucje, współdziałanie z innymi organami kontroli, a także organami ścigania

Wymagania

niezbędne:

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe: 2 lata
  • wiedza z zakresu finansów publicznych
  • umiejętność analizowania dokumentów i formułowania wniosków
  • umiejętność ustalania priorytetów i rozwiązywania problemów
  • umiejętność dostosowywania się do nowych sytuacji zaistniałych podczas wykonywania czynności służbowych
  • dokładność i wnikliwość
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem związanym z obsługą klienta zewnętrznego
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności komunikacyjne
  • posiadanie obywatelstwa polskiego
  • korzystanie z pełni praw publicznych
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

wymagania dodatkowe:

  • wykształcenie: wyższe lub studia podyplomowe z obszaru ekonomii, administracji
  • doświadczenie zawodowe: 1 rok w zakresie rozliczania projektów finansowanych z budżetu państwa lub środków unijnych
  • znajomość zagadnień z zakresu polityki regionalnej i strukturalnej

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie o zapoznaniu się z informacją o prywatności zamieszczoną na stronie Urzędu
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Poznaj