Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Inspektor ochrony danych osobowych Warszawa
Inspektor w Oddziale Ochrony Informacji Niejawnych

Sąd Okręgowy w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1760 dni temu

SĄD OKRĘGOWY W WARSZAWIE
ogłasza konkurs o sygnaturze K-110-26/19 na wolne stanowisko

INSPEKTOR
w Oddziale Ochrony Informacji Niejawnych

I. Miejsce świadczenia pracy: al. „Solidarności” 127.

II. Liczba wolnych miejsc na umowę na czas określony: 3

III. Zakres zadań na stanowisku:

  • przyjmowanie, wysyłanie i rejestrowanie materiałów otrzymanych i wysyłanych w obiegu korespondencyjnym oraz wytworzonych w jednostce organizacyjnej,
  • prowadzenie urządzeń ewidencyjnych i kart,
  • zapewnienie należytej ochrony informacjom niejawnym przetwarzanym w Kancelarii,
  • zapewnienie właściwego oznaczenia materiałów zarejestrowanych w Kancelarii,
  • sprawowanie nadzoru nad materiałami pozostającymi na stanie ewidencyjnym Kancelarii,
  • wykonywanie prac techniczno-ewidencyjnych związanych z wykonywaniem kopii, odpisu, wypisu, wydruku lub tłumaczenia dokumentów, a także zmianą albo zniesieniem klauzuli tajności materiałów zarejestrowanych w Kancelarii,
  • kompletowanie materiałów zarejestrowanych w kancelarii oraz przekazywanie ich do archiwum;
  • niszczenie zbędnych materiałów zarejestrowanych w kancelarii,
  • dostarczanie i odbiór przesyłek niejawnych do adresatów miejscowych oraz z wykorzystaniem poczty specjalnej KGP,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych, za pośrednictwem Kierownika Kancelarii Tajnej w zakresie ochrony informacji niejawnej oraz zadań Oddziału Ochrony Informacji Niejawnych i Kancelarii Tajnej,
  • koordynowanie oraz prowadzenie spraw związanych z wnioskami kontroli operacyjnej (przyjmowanie w wniosków i zarządzeń kontroli operacyjnej, rejestrowanie wniosków i zarządzeń kontroli operacyjnej w odpowiednich urządzeniach ewidencyjnych, prowadzenie „rejestru postanowień kontroli operacyjnej”, przekazywanie po dekretacji do rozpoznania sędziom wydziałów karnych Sądu Okręgowego w Warszawie wniosków i zarządzeń kontroli operacyjnej, zwrot wnioskodawcom stosownej dokumentacji, protokołowanie na posiedzeniach niejawnych.

IV. Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe min. I stopnia,
  • poświadczenie bezpieczeństwa osobowego wydane przez ABW lub SKW, uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „Ściśle Tajne” albo wyrażenie zgody na poddanie się procedurze sprawdzającej,
  • pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia,
  • kandydat nie może być karany za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i nie może być prowadzone wobec kandydata postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe.

V. Wymagania mile widziane:

  • bezwzrokowa umiejętność pisania na klawiaturze komputera,
  • samodzielność,
  • bardzo dobra organizacja pracy – umiejętność ustalania priorytetów i radzenia sobie w sytuacjach,
  • stresowych, nastawienie na realizację celu, rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz pracy w zespole,
  • doświadczenie zawodowe w Kancelarii Tajnej.

VI. Z naszej strony oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,
  • prestiż związany z pracą w największym sądzie w Polsce i w jednym z największych w Europie,
  • trzynastą pensję zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych,
  • dofinansowanie do zakupu okularów i soczewek,
  • zakup na preferencyjnych warunkach atrakcyjnego ubezpieczenia na życie, opieki medycznej czy karty sportowej,
  • perspektywę zatrudnienia na etat.

VII. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Podanie o zatrudnienie na powyższym stanowisku adresowane do Dyrektora Sądu Okręgowego w Warszawie (z zaznaczeniem sygnatury konkursu).
  • Kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  • Kserokopia dyplomu stwierdzającego posiadanie wyższego wykształcenia.
  • Kserokopia poświadczenia bezpieczeństwa osobowego wydanego przez ABW lub SKW,
    uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „Ściśle Tajne” albo
    oświadczenie o wyrażeniu zgody na poddanie się procedurze sprawdzającej.
  • Kserokopie innych dokumentów (uprawnień, świadectw, certyfikatów, zaświadczeń o odbytych
    kursach) potwierdzających posiadane doświadczenie zawodowe, dodatkowe umiejętności
    i kwalifikacje.
  • Pisemne oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe oraz,
    że nie jest prowadzone przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia
    publicznego lub przestępstwo skarbowe.
  • W przypadku przekazywania danych osobowych innych niż wskazanych w kwestionariuszu,
    np. zawartych w dokumentach innych niż wymienionych w ogłoszeniu o konkursie – pisemne
    oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.
  • Mile widziane referencje i opinie od poprzednich pracodawców.

VIII. Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty aplikacyjne wymienione w punkcie VII z zaznaczeniem sygnatury konkursu należy złożyć w terminie do 8 października 2019 r. osobiście bądź drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego) w:

Oddział Kadr Sądu Okręgowego w Warszawie

al. „Solidarności” 127, 00-898 Warszawa

pok. 359, p. III

Uprzejmie informujemy, że oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Poznaj

Sąd Okręgowy w Warszawie to największy sąd w Polsce i jeden z największych w Europie. Rozpoznaje wszystkie kategorie spraw, jakie powierzono tej rangi sądom – rozstrzygane w I i II instancji. Toczą się tutaj także postępowania, dla których Sąd Okręgowy w Warszawie jest wyłącznie właściwym w skali kraju. Sąd tworzy 28 wydziałów, w tym Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Wydział Własności Intelektualnej, oraz wydział cywilny rozpoznający sprawy z zakresu umów kredytu denominowanego lub indeksowanego do walut obcych prowadzi ewidencję partii politycznych, funduszy emerytalnych i inwestycyjnych. W Sądzie Okręgowym w Warszawie toczy się także wiele spraw, które przyciągają zainteresowanie mediów ze względu na swoją wagę społeczną.Sąd Okręgowy w Warszawie to 4 piony (cywilny, karny, pracy i ubezpieczeń społecznych, gospodarczy), a wśród nich 28 wydziałów sądowych oraz oddziały, zespoły, sekcje i biura.