Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor w Dziale Ubezpieczeń

Polska Żegluga Morska POLSTEAM
Szczecin
praca stacjonarna
1689 dni temu

Ogłoszenie numer: 3161135, z dnia 2020-03-04

Największy polski armator oraz jeden z większych w Europie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • kontrola dokumentów finansowych pod względem kompletności i prawidłowości wystawienia,
  • kontrola rachunkowa dokumentów,
  • zatwierdzanie faktur i ewidencjonowanie kosztów w systemach SAP i UAS,
  • sporządzanie refaktur, wystawianie faktur,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność obsługi systemu SAP,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • rzetelność, zaangażowanie, samodzielność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny.