Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor Techniczny

Fraikin Polska sp. z o.o.
mazowieckie, Ostrołęka / cała Polska
praca stacjonarna
4435 dni temu

Ogłoszenie numer: 209351, z dnia 2012-05-25

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Ostrołęka / cała Polska

Opis stanowiska

Zarządzanie w zakresie utrzymania sprawnej floty pojazdów ciężarowych:

  • Kontrola i osobisty nadzór nad pojazdami wynajmowanymi i zarządzanymi przez Firmę Fraikin,
  • Wykonywanie inspekcji technicznych pojazdów w lokalizacjach według harmonogramu przygotowanego przez Dział Serwisu,
  • Sporządzanie Listy Kontrolnej Pojazdów i przekazywanie informacji o zauważonych nieprawidłowościach do Działu Serwisu,
  • Utrzymywanie w pełnej sprawności technicznej pojazdów wynajmowanych i zarządzanych przez Firmę Fraikin,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami – użytkownikami pojazdów wynajmowanych oraz zarządzanych przez Firmę Fraikin Polska,
  • Zapewnienie optymalnie efektywnej eksploatacji pojazdów,
  • Współudział w tworzeniu i organizacji sieci serwisowej Fraikin Polska,
  • Wprowadzenie w sieci serwisowej procedur postępowania zgodnych ze standardami Fraikin,
  • Utrzymywanie ciągłych kontaktów z siecią serwisową Fraikin i innymi dostawcami,
  • Ustalanie z Działem Serwisu bieżącą koordynację miejsca i sposobu napraw oraz serwisowania pojazdów,
  • Odbiór nowych pojazdów i współdziałanie z Działem Serwisu w przygotowaniu do wydania Klientowi ,
  • Współpraca w zakresie doboru i zakupu części zamiennych do floty użytkowej.

Wymagania

  • wykształcenie technikum samochodowe lub wyższe techniczne,
  • znajomość zagadnień technicznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność planowania i analitycznego myślenia,
  • silna motywacja do pracy,
  • umiejętność współpracy,
  • umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.,
  • prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. C,
  • zainteresowanie motoryzacją.

Oferujemy

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego.