Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Piła
Inspektor Nadzoru Inwestorskiego ds. Budowlanych w branży konstrukcyjno-budowlanej

NEONET SA
Piła
praca stacjonarna
5274 dni temu

Ogłoszenie numer: 96429, z dnia 2010-04-19

NEONET SA

W związku z realizacją nowej inwestycji w Barwicach poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Piła

Nr Ref.: INBK/BAR/03/10

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: - kontrolę realizacji robót budowlanych i udział w odbiorach robót - bieżące prowadzenie dokumentacji budowy - udział w spotkaniach inwestycyjnych z Wykonawcą, Projektantem i Inwestorem - sporządzanie dokumentacji powykonawczej - udział w odbiorach końcowych i uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

Wymagania

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy: - wykształcenia wyższego techniczne o profilu budowniczym - uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w branży konstrukcyjno-budowlanej - min. 6-letniego doświadczenia na stanowisku inspektora nadzoru: w tym nadzoru nad realizacją obiektów magazynowych o powierzchni powyżej 4000 m2 i konstrukcji stalowej lub stalowo-żelbetonowej - doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji budowy (dziennika budowy, protokołów odbiorów robót) - umiejętności organizacyjnych i zarządzania zespołem - zdolności negocjacyjnych, samodzielności i wytrwałości - umiejętności obsługi komputera i pakietu MsOffice.

Oferujemy

- umowę zlecenia na czas realizacji projektu: miejsce wykonywania zlecenia Barwice - udział w ambitnym przedsięwzięciu jakim jest budowa Centrum Logistycznego - możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w dynamicznej, nowocześnie zarządzanej polskiej firmie.