Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
inspektor nadzoru branży sanitarnej i budowlanej

Rejonowy Zarząd Infrastruktury
lubelskie
praca stacjonarna
4794 dni temu

Ogłoszenie numer: 150435, z dnia 2011-06-03

-nadzór nad utrzymaniem i eksploatacją obiektów i urządzeń technicznych w kompleksach koszarowych, prowadzenie gospodarki nieruchomościami gruntowymi i kubaturowymi jako Zarządca,

-realizacja przedsięwzięć inwestycyjnych i remontowych służących obronności kraju, zabezpieczenie jednostek i instytucji wojskowych w sprzęt kwaterunkowy, przeciwpożarowy i techniczny

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

- weryfikacja dokumentacji projektowej i przedprojektowej

- sporządzanie pism do biur projektów

- sporządzanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia na zlecenie robót budowlanych

- weryfikacja przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich

Wymagania

- wykształcenie wyższe

- staz pracy min. 3 lata

- uprawnienia budowlane ww specjlaności stosowanych w budownictwie ogólnym

- biegła znajomość komputera: Word, Auto-Cad, program kosztorysowy Norma

Oferujemy

- praca ma umowę o pracę

- 8-godz. dzień pracy

- praca w instytucji budżetowej

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN