Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Inspektor nadzoru branży sanitarnej i budowlanej

Rejonowy Zarząd Infrastruktury
Wrocław
praca stacjonarna
4794 dni temu

Ogłoszenie numer: 150434, z dnia 2011-06-03

  • nadzór nad utrzymaniem i eksploatacją obiektów i urządzeń technicznych w kompleksach koszarowych, prowadzenie gospodarki nieruchomościami gruntowymi i kubaturowymi jako Zarządca,
  • realizacja przedsięwzięć inwestycyjnych i remontowych służących obronności kraju, zabezpieczenie jednostek i instytucji wojskowych w sprzęt kwaterunkowy, przeciwpożarowy i techniczny

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • weryfikacja dokumentacji projektowej i przedprojektowej
  • sporządzanie pism do biur projektów
  • sporządzanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia na zlecenie robót budowlanych
  • weryfikacja przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • staz pracy min. 3 lata
  • uprawnienia budowlane ww specjlaności stosowanych w budownictwie ogólnym
  • biegła znajomość komputera: Word, Auto-Cad, program kosztorysowy Norma

Oferujemy

  • praca ma umowę o pracę
  • 8-godz. dzień pracy
  • praca w instytucji budżetowej

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN