Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Inspektor Nadzoru Branży Elektrycznej

New Horizon Sp.z.o.o.
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
4753 dni temu

New Horizon – zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem kadrowym, doradztwem
personalnym i pośrednictwem pracy. Należymy do miedzynarodowej grupy Alertec - firmy, która działa w krajach Beneluksu i w Niemczech.

Obecnie dla swojego Klienta, poszukujemy kandydata z doświadczeniem w branży budowlanej na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto
Nr Ref.: NH/INBE/2505

Obowiązki:
  • opiniowanie i sprawdzanie dokumentacji technicznej branży elektrycznej,
  • analizę kosztorysów inwestorskich branży elektrycznej oraz przygotowywanie umów na wykonanie robót budowlanych w zakresie elektrycznym,
  • bieżacy nadzór nad jakoscią, terminowoscią oraz zgodnoscią z dokumentacją robót elektrycznych,
  • reprezentowania w kontaktach z dostawcami mediów,
  • zarządzanie zespołem inżynierów elektryków.
Wymagania:
  • wykształcenia wyższego w zakresie elektrycznym wraz z uprawnieniami odpowiedniej specjalności bez ograniczeń,
  • kilkuletniego doświadczenia w branży budowlanej w zakresie instalacji elektrycznych,
  • znajomości norm i przepisów prawa budowlanego,
  • umiejetności koordynowania pracy zespołu.
Oferujemy:
  • pracę dla firmy o stabilnej pozycji na rynku budowlanym,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu
    prestiżowych projektów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)