Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor ds. sanitarnych

Spółdzielnia Mieszkaniowa
mazowieckie
praca stacjonarna
2492 dni temu

Ogłoszenie numer: 1841557, z dnia 2017-11-21

Spółdzielnia Mieszkaniowa z siedzibą w Warszawie

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do realizacji przez Pracodawcę robót budowlanych (remontowych, konserwacyjnych, modernizacyjnych, etc.) zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi;
  • Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem prac budowlanych, remontowych, konserwacyjnych, modernizacyjnych, etc. w zakresie instalacji sanitarnych, zgodnie z obowiązkami wynikającymi z umów zawartych przez Pracodawcę z Wykonawcami, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, przepisami prawa budowlanego;
  • Prowadzenie okresowych przeglądów technicznych budynków pod katem jakości wykonywanych robót budowlanych w branży sanitarnej;
  • Współpraca z pozostałymi działami Pracodawcy.

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność;
  • Uprawnienia sanitarne (pełne);
  • Wykonywanie przedmiarów i obmiarów w zakresie instalacji sanitarnych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy albo 1/2 etatu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w młodym i zgranym zespole.